k

Výcvik psů

Výchova a výcvik štěňátka

[20.05.2013] Jak Váš pes žil, než přišel k Vám ? Ovlivnila ho víc jeho psí máma nebo lidé ? Pomůže Vám to ve výcviku ?

Převýchova bázlivého psa

[27.01.2009] Zazvonil telefon. Volala majitelka ročního psa plemene bulmastif , který měl jeden zásadní problém: strach. Bál se na ulici, bál se lidí, jak se říká: bál se vlastního stínu.

Co je to agility?

[27.01.2009] Agility je týmový sport, kde tým tvoří pes s psovodem. Psovod navádí psa na překážky bezkontaktně, používá pouze akustické povely a gesta. Pes při běhu nemá vodítko ani obojek. Agility by mělo jak pejskovi tak psovodovi přinášet radost z pohybu, ze hry a prohlubovat jejich vzájemný přátelský vztah.

Agresivita psa

[27.01.2009] Touto cestou bych ráda odpověděla i všem lidem, kteří se na mě obracejí s dotazem, co mají dělat, pokud na ně jejich pes vrčí nebo se nevhodně chová k jiným lidem. Nejvíce dotazů mě chodí na toto téma.

Výcvik psa od muže nebo ženy?

[27.01.2009] Vážená paní Brunclíková, reaguji na Váš e-mail, kde jste mě nabídla možnost docházet s Kimem do kurzu do Troje nebo nechat si Kima vycvičit u Vás doma. Protože moji známí si nechali kdysi psa cvičit a viděl jsem, že je poslouchá, taky už jsem o této možnosti přemýšlel. ...

Jak naučit psa, aby toleroval kočky?

[27.01.2009] ... jak uvěřit psům, kteří tvoří smečku, že se kočka nežere? Když jsem u toho, může už kotě okusovat Kazanovi uši, Daník na něj také jenom kouká. Ale jak je kočka na zemi, okamžitě se k ní vrhají a začínají ji honit. ...


 

Poradna pro pejskaře > Výcvik psů
© 2009 Ambra psí škola Věry Brunclíkové - 602 368 265 - Praha | kde nás najdete | napište nám