k

Pořad České televize Chcete mě

Internetové vysílání

 

obrázek psa

 

Spolupracujeme s pořadem Chcete mě

a na stránkách tohoto pořadu objevíte mnoho rad ohledně pořízení pejska, jeho výchově, problémům, výživě, péči, výcviku, které jsem pro pořad připravila a které si můžete pročíst nebo přehrát v jednotlivých dílech pořadu na pomoc zvířatům. V archivu pořadu si můžete vyhledat jednotlivé díly, které pro Vás možná budou při potřebě rady inspirací. A ... nezapomeňte si prohlédnout nabídku opuštěných zvířat z útulků na stránkách pořadu, protože možná některé  čeká právě na Vás. 

 

Web ČT - informace zpracované písemnou formou, klikněte, pokud si chcete rady pročíst:  Chcete mě.    

 Internetové vysílání - v archivu je  29. dílů rad pro majitele psů, které natočily dva štáby pořadu Chcete mě.  Pro internetové vysílání  a výběr  jednotlivých dílů ke shlédnutí klikněte sem:Díl první: Výběr velikosti pejska (4. 4. 2007 - 09:40)


aktuality
Připravili jsme pro vás zcela nově kurz cvičení 8 hodinových tréninků – cena 999 Kč.
[27.03.2020] Současně u všech nově přihlášených klientů po skončení karantény zlevníme každý kurz o 500 Kč.
Otevřeně ...
[26.03.2020]
Hlídání pejsků ! My cvičíme za Vás ! Asi víte, že podobným způsobem se cvičí psi pro nevidomé ..
[20.11.2019] Pejsci v domě. A bude umět poslouchat tak, jak potřebujete - mezi psy a lidmi, lze včetně přivolání. Naučíte se svého vycvičeného psa vést tak, jako byste ho cvičili sami. Co byste chtěli, aby váš pes uměl ?
Dnes je první letní den a Slunovrat ...
[21.06.2019] já i moje psí smečka a opičáci vám přejeme krásné léto a nezapomeňte - pokud potřebujete v létě hlídání nebo výcvik s ubytováním pejska u mě, jsou ještě nějaká volná místa ... A tady je fotka smějícího se opičáka Dejlíčka, který si léto s pejsky u nás doma užívá !
Jarní kurzy
[11.04.2019] V jarní rozkvetlé pražské Troji, přímo v rekreační části mezi občerstveními a loděnicemi, na břehu Vltavy, najdete náš oplocený areál s barevnými překážkami pro psy. Tady se vašemu psímu parťákovi bude líbit !
 
  

Spoluvytváříme > Pořad České televize Chcete mě
© 2009 Ambra psí škola Věry Brunclíkové - 602 368 265 - Praha | kde nás najdete | napište nám