Psí škola Ambra

Psi mají jedinou chybu: žijí příliš krátce ... tato psí škola je pojmenována podle mé nejlepší psí kamarádky Ambry.

Vaši psi si zaslouží zkušeného a kvalifikovaného trenéra, který pomáhá jim i jejich majiteli!

Zákazníci, kteří zvolí pro sebe a svého psa

Soukromou psí školu zajisté ocení:

• kvalitní vybavení (vybavené cvičiště, double agility, 2x flyball dráha s boxy, makety, ringo oblek, zázemí s TV, DVD)
  • simulátor pohybu pro psy - profi model s nejmodernější elektronikou
  • zpevněnou parkovací plochu přímo v areálu
  • kvalitně oplocený velký čistý areál
  • hezké přírodní prostředí přímo na břehu Vltavy / u ZOO
  • možnost tréninků denně 9 až 20 hodin včetně víkendů a svátků
  • možnost individuálního přístupu
  • stále nové a moderní metody
  • lepší uspokojování potřeb klienta při tréninku osobním přístupem
  • přesné začátky výuky, organizovanost, systematičnost
  • vynikající výsledky trenérů s jejich vlastními psy

Kurzy Standart s trenéry psí školy Ambra vyhovují nejširší vrstvě zákazníků a jejich cena je přizpůsobena poptávce.

Kurzy Exkluziv jsou určeny pro náročnější zákazníky, dostane se Vám efektivního tréninku, přímého přístupu a jasných doporučení od majitelky psí školy.

Aktuálně se věnuji organizaci chodu psí školy a mé chovatelské stanice, přijímám osobně všechny zájemce o služby psí školy, píši články do odborných časopisů, od února loňského roku také znovu po letech pravidelně radím v pořadu Chcete mě, ale hlavně se věnuji praktické práci se psy. Budu se těšit na naši případnou spolupráci.

Věra Brunclíková

Bruncliková s retrívrem

...Psí školu Ambra Professional založila v lednu 1996 a pojmenovala ji na památku své psí kamarádky, kterou dostala jako osmileté dítě. Už v této době ji rodiče přihlásili na cvičiště pro psy a věnovala se výcviku své Ambry, která byla kříženec. Na cvičiště chodila většinou jen služební plemena, proto se v dospělosti inspirovala v zahraničí a založila psí školu, která v ČR chyběla: všechna plemena psů a hlavně s nejrůznějším zaměřením. Protože chodila pomáhat do útulků pro psy, načerpala praktické zkušenosti i tam a postupně se věnovala dalším kynologickým specializacím. Dnes jsou v psí škole AMBRA kurzy pro majitele psů s nejrůznějším zaměřením: školka pro štěňátka, základní poslušnost rodinného psa, programy převýchovy u problémových psů, agility, obedience, tanec se psem, sportovní výcvik – stopování, poslušnosti, obrany... Psí školou AMBRA prošlo velmi mnoho plemen a paní Brunclíková tak měla možnost jako jedna z mála poznat povahy a chování mnoha jedinců, třeba stejného plemene, osobně. Jejím koníčkem mimo psí školu jsou pastevečtí psi, které posuzuje při zkouškách jako rozhodčí. Na základě dosavadních výsledků práce byla uvedena  včetně životopisu a relevantních aktivit  do  prestižní světové  publikace  " Who is who ".

Kvalitně oplocený, velký, čistý areál,

využívaný pouze k výcviku psů  !

Výcvik psů: Pomůžeme vám …
V mojí psí škole AMBRA Professional probíhá výcvik psů pro majitele všech plemen a kříženců od ledna 1996, firmu jsem založila v oboru, který mě baví. Výcvikem psů se totiž zabývám od roku 1978, chovatelskou stanici mám od roku 1997.
Můžete se svým psem absovovat hodiny s individuálním přístupem nebo cvičit ve skupině psů. Navštěvují nás nejen majitelé štěňat a mladých psů, i dospělý pes se dá vycvičit.
Ráda bych zdůraznila, že od jiných cvičáků pro psy se odlišujeme hlavně tím, že výcvik v kurzech není zajišťován příležitostnými dobrovolníky sdruženými v zájmovém kynologickém klubu, ale lidmi, kteří v psí škole v oboru výcvik psů pracují na základě řádné smlouvy či živnostenského listu a většina má navíc vynikající výsledky – reprezentace na Mistrovstvích světa, Evropy, republiky a díky tomu odpovídající praktické zkušenosti, které mohou předávat. Najímám totiž pro práci trenérů ty, kteří z úspěšné praxe mohou navrhnout jasné a konkrétní postupy, tipy, rady, nápady a detaily, které nikde nevyčteme.
Vycházím z toho, že každý majitel psa má k dispozici spoustu informací, většina četla knížky o cvičení psů, známe pár pejskařů a máme určitě představu o tom, jaké techniky při výcviku fungují. Většinou ale nechceme svého psa cvičit systémem pokus – omyl a ztrácet čas. Připustíme si, že podobný problém, jako máme my, už někdo určitě mnohokrát řešil. Chceme takového člověka najít a nechat si poradit.
Nedělejme si iluze, že obdobní lidé jsou k dispozici na každém cvičišti pro psy a každý den radí pejskařům.  Proto si velmi vážím všech trenérů, kteří se psí školou Ambra spolupracují.
Sama neustále vyhledávám nové možnosti a platím za to, že se aktivně stále učím. Zajímají mě všechny nové informace, postupy a techniky v našem oboru v zahraničí.
Málokdo ví, že nemáme žádné dotace na zřízení a provoz cvičiště či na výcvikové pomůcky jako většina cvičáků v ČR, přesto máme velmi kvalitní vybavení pro výcvik psů, tréninky obrany, agility a flyballu:
DOUBLE AGILITY · FLYBALL DRÁHY S DVĚMA NEJMODERNĚJŠÍMI BOXY NA VYSTŘELOVÁNÍ MÍČKŮ · SIMULÁTOR POHYBU PRO PSY, PROFI MODEL S NEJMODERNĚJŠÍ ELEKTRONIKOU · MAKETY · RINGO OBLEKY · ZÁZEMÍ S TV, DVD
Ačkoliv byla psí škola i zázemí, veškeré překážky, kotce, odkládací boxy, výcvikové pomůcky v roce 2002 zcela zničeny povodní bez náhrady, po pár měsících jsem se na místo vrátila a začala postupně zase znovu - v Praze 7 a v Praze 9. Děkuji proto všem zákazníkům, DÍKY VÁM fungujeme od ledna 1996.  Takže znovu, vítejte na našich webových stránkách, snad budete mít čas pročíst je celé.

Těšíme se na setkání se všemi, kteří nás navštíví. Pokud se rozhodnete i nezávazně nás navštívit a poradit se o možnosti výchovy a výcviku Vašeho psa, jsme Vám k dispozici.

Věra Brunclíková

O nás > Psí škola Ambra