k

Výcvik psů

 

 

  Výcvik a výchova malých i velkých psů:
- výcvikem psů se zabýváme od ledna 1996 jako živnost a 1. soukromá psí škola v ČR, praxe je delší ...
- kurzy pro majitele INDIVIDUÁLNĚ nebo SKUPINKY
- výcvik a hlídání psa i u nás - trenérů -  doma ... bez majitele 
 

 

 

Kurzy otevřeny -  fungujeme, učíme, radíme, cvičíme: individuálně i v malých skupinkách. Těšíme se na vás a na vaše štěňátka i dospělé pejsky ! Učíme zábavnou formou. 

 

Tel.: 602 368 265

 

 

Pomohla jsem mnoha majitelům nejrůznějších malých a velkých plemen psů a jejich kříženců. Neslibuji ale zázraky a dopředu se tak dozvíte, s čím Vám jsem schopna pomoci a co Vám konkrétně pro Vašeho psa mohu nabídnout. Pomáhám i těm, kteří již s někým zkoušeli svého psa vycvičit, ale bezúspěšně. 

 

V obou mých oplocených rozlehlých  areálech s agility dráhami (Praha a nedaleko České Lípy) můžete absolvovat kurz pro majitele psů s individuálním přístupem či ve skupinách, dohodnout se na intenzivních trénincích či konzultaci.

 

Vašeho psa mohu vycvičit i sama bez vás, psi jsou ubytováni v domě (přizpůsoben plně pro mou práci se zvířaty tzn. i místnostmi a koupelnou pro psy) nebo venkovní kotce + zateplené boudy, zahrada 5000 m2 s potokem a krásná příroda kolem ... 

 

Radím, učím, vysvětluji

 

Skoro čtyřicet let se zabývám výcvikem i chovem psů, část mých psů pochází z celosvětově uznávaných odchovů, za ta léta se mě narodila štěňata, která přinesla radost majitelům nejen po Evropě, ale i dál … USA, Afrika, Asie - vycvičení psi  z mojí chovatelské stanice. Díky dobré veterinární péči je v mojí chovatelské stanici již několik let věkový průměr nad deset let,  senioři  ... Nicméně - není kontinent, kde by nebyl vycvičený pes z mojí chovatelské stanice.  Mám psy šampiony a mám i psí kamarády jiných kvalit. Moji psi se úspěšně zúčastnili Mistrovství republiky, Mistrovství Evropy, Mistrovství světa. Svoje poháry ze soutěží jsem už dávno uklidila na půdu, ale v určitou chvíli mého života pro mě bylo důležité ukázat, že se svými psy obstojím i ve vyšších soutěžích. Mým životem neprošel jeden nebo šest nadaných pejsků, kteří jsou poslušní a proto se cítím být povolána radit majitelům psů … bylo jich více než dvě desítky tisíc.  Neustále řeším psy: trénuji, cvičím, raduji se ze štěňátek, vychovávám. Žiji s nimi, žiji se zvířaty a své zkušenosti předávám

 

Fascinuje mě také svět divokých a exotických zvířat, sama jsem chovatelkou  primátů. Denní soužití v těsné blízkosti s exotickým zvířetem změní pohled člověka na běžné metody tréninku, protože praxe je úplně jiná a vychází ze zkušeností. 

 

Se zájemci o výcvik psů v psí škole se ráda setkám a všechny Vaše dotazy zodpovím osobně. Rozměr a metodiku kurzů nezveřejňuji detailně na webu. Na schůzku vezměte svého psa, jeho očkovací průkaz, spolu s přihláškou se platí záloha 1000 Kč. Cvičíme celoročně (denně 9- 20), i v zimním čase, o svátcích a prázdninách. Těším se na první společný trénink s každým, kdo chce svého psa vychovat a vycvičit !

 

 

Zavolejte nám a domluvte si schůzku : 

602 368 265,     602 888 901,    606 925 150 

 

ambra@psiskola.cz

 

 

                                                                     Věra Brunclíková

 

 

 Kurzy 2020 pro majitele a současně přijímáme      rezervace na výcvik s ubytováním psů ! 

 

Fotky ze cvičení ve skupině psů, ale nabízím i tréninky s individuálním přístupem a konzultace.Moje první GORILA - moje heart láska, dnes jsou v opičí tlupě tři kluci a jedna holka !
 
 
Útěk z civilizace se zvířaty na sever Čech a namísto vstupu do pražského metra Střížkov a Billu nyní koukám na louky ( a za domem se pasou srny i odpoledne).  Zajímavá změna pro "pražandu", která od svého narození přes čtyřicet let žila v Praze. 
 
 
Viděla jsem stovky domů a postupně se zvětšovala vzdálenost od Prahy až sem. Kolem jsou totiž louky, jezera, lesy, skály, rybníky a na zahradě teče potok. Polosamota s hodnými sousedy. Hledala jsem ráj pro zvířata a nakonec jsem ho našla. 
 

Roli hlídače u nás plní pes, který kvůli agresivitě nemohl zůstat v rodině, která si ho pořídila a tak už je u mě třetím rokem ... Není jediným psem, kterého jsem se ujala a našel u mě domov. 
 


 Můj dům je rekonstrukcí 2017 (ještě, že existují hypotéky) uzpůsoben pro spoustu psů - s rozlehlou zahradou na ,,samotě u lesa,, je připraven pro ubytování Vašich psích miláčků, které si ke mě dáte do výcviku. Tady nikomu štěkot nevadí !

Další hlídací pes, ke kterému jsem přišla zvláštní cestou - kangal, ale tady se tváří mile. Pohled na zahradu ze zadní strany domu. 
 
 

Nabízím:

·       vynikající výsledky ve výcviku psů s vlastními psy !

        /Reprezentace na Mistrovstvích světa, Evropy, republiky/

.        zvířata pro filmy

·       parkovací plochu přímo v areálu psí školy Praha 7, Vodácká

·       kvalitně oplocený velký čistý areál pouze pro výcvik psů

·       hezké přírodní prostředí přímo na břehu Vltavy / u ZOO

·       možnost tréninku denně 9 až 20 hodin včetně víkendů a svátků

·       možnost individuálního přístupu při výcviku psa

·       stále nové a moderní metody ve výcviku psů

·       lepší uspokojování potřeb klienta při tréninku osobním přístupem

·       přesné začátky výuky, organizovanost, systematičnost

 

 

  

 

POZOR! Chci, aby se všichni naši zákazníci u nás cítili dobře - tzn. i celebrity, kteří naši psí školu se svými psy navštěvují. Odložte videokamery, foťáky a věnujme se Vašemu psovi ... Díky za pochopení.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přijímám rezervace na štěňata border kolie.

www.border-kolie.cz   

 

 

 

 

 

 

 

 


aktuality
Hlídání pejsků ! My cvičíme za Vás ! Asi víte, že podobným způsobem se cvičí psi pro nevidomé ..
[04.05.2020] Pejsci v domě. A bude umět poslouchat tak, jak potřebujete - mezi psy a lidmi, lze včetně přivolání. Naučíte se svého vycvičeného psa vést tak, jako byste ho cvičili sami. Co byste chtěli, aby váš pes uměl ?
Dnes je první letní den a Slunovrat ...
[21.06.2019] já i moje psí smečka a opičáci vám přejeme krásné léto a nezapomeňte - pokud potřebujete v létě hlídání nebo výcvik s ubytováním pejska u mě, jsou ještě nějaká volná místa ... A tady je fotka smějícího se opičáka Dejlíčka, který si léto s pejsky u nás doma užívá !
Jarní kurzy
[11.04.2019] V jarní rozkvetlé pražské Troji, přímo v rekreační části mezi občerstveními a loděnicemi, na břehu Vltavy, najdete náš oplocený areál s barevnými překážkami pro psy. Tady se vašemu psímu parťákovi bude líbit !
Štěňátka na prodej
[11.12.2018] Nabízím štěňátka - fenku a pejska ! Matka Sheila Ambra.P. (po matce import Rakousko Wicca of Magic Border´s) + Otec: Brandy CONQUEST import Holandsko
Přejeme krásné a pohodové vánoční svátky.
[23.12.2017]
 
  

Výcvik psů
© 2009 Ambra psí škola Věry Brunclíkové - 602 368 265 - Praha | kde nás najdete | napište nám