Výcvik psů

Výcvik psů:

• 1. soukromá psí škola v ČR a živnost od ledna 1996
  • v krásném přírodním prostředí v Praze 7  Troji u Vltavy vedle vodního slalomu
  • kurzy pro majitele (individuální a skupiny)

Zavolejte nám:  602 368 265, 602 888 511, 606 925 150 - první konzultace na osobní schůzce je zdarma.

Výchova a výcvik = energie, hravost, radost

Pomohli jsme mnoha majitelům nejrůznějších malých a velkých plemen psů. Neslibujeme ale zázraky a dopředu se tak dozvíte, s čím Vám jsme schopni pomoci a co Vám konkrétně pro Vašeho psa můžeme nabídnout. Pomáháme i těm, kteří již s někým zkoušeli svého psa vycvičit, ale bezúspěšně. Vše domluvíme na první osobní nezávazné schůzce, tato první konzultace je zdarma a máte prostor se rozhodnout, jestli se chcete přihlásit.

V obou mých oplocených rozlehlých  areálech s agility dráhami  můžete absolvovat kurz pro majitele psů s individuálním přístupem či ve skupinách, dohodnout se na intenzivních trénincích či konzultaci.

Radím, učím, vysvětluji

Skoro čtyřicet let se zabývám výcvikem i chovem psů, část mých psů pochází z celosvětově uznávaných odchovů, za ta léta se mě narodila štěňata, která přinesla radost majitelům nejen po Evropě, ale i dál … USA, Afrika, Asie - vycvičení psi z mojí chovatelské stanice. (Není kontinent, kde by nebyl vycvičený pes z mojí chovatelské stanice).  Mám psy šampiony a mám i psí kamarády jiných kvalit. Moji psi se úspěšně zúčastnili Mistrovství republiky, Mistrovství Evropy, Mistrovství světa. Mým životem neprošel jeden nebo šest nadaných pejsků, kteří jsou poslušní a proto se cítím být povolána radit majitelům psů … bylo jich více než čtyři desítky tisíc ...  Neustále řeším psy: trénuji, cvičím, raduji se ze štěňátek, vychovávám. Žiji s nimi a své zkušenosti předávám

Se zájemci o výcvik psů v psí škole se ráda setkám a všechny Vaše dotazy zodpovím osobně. Rozměr a metodiku kurzů nezveřejňuji detailně na webu. Na schůzku vezměte svého psa, jeho očkovací průkaz, spolu s přihláškou - pokud se rozhodnete přihlásit -  se platí záloha 1000 Kč. Cvičíme celoročně (denně 9- 20), i v zimním čase, o svátcích a prázdninách.

Nabídka konkrétních řešení různými postupy a mnoha cestami ... Cvičení, motivace, výzvy, podpora.

Těším se na první společný trénink s každým, kdo chce svého psa vychovat a vycvičit !

Mějte všichni krásný den heart

Fotky ze cvičení ve skupině psů, ale nabízím i tréninky s individuálním přístupem a konzultace.

Nabízím:

·       vynikající výsledky ve výcviku psů s vlastními psy !                /Reprezentace na Mistrovstvích světa, Evropy, republiky/

·       štěňata a mladé psy border kolie z chovatelské stanice Ambra  Professional

.     zvířata pro filmy

·       zpevněnou parkovací plochu přímo v areálu psí školy Praha 7, Vodácká

·       kvalitně oplocený velký čistý areál pouze pro výcvik psů

·       hezké přírodní prostředí v pražské Troji přímo na břehu Vltavy / u vodního slalomu nedaleko ZOO/

·       možnost tréninku denně 9 až 20 hodin včetně víkendů a svátků

·       možnost individuálního přístupu při výcviku psa

·       stále nové a moderní metody ve výcviku psů

·       lepší uspokojování potřeb klienta při tréninku osobním přístupem

·       přesné začátky výuky, organizovanost, systematičnost

Chovatelská stanice Ambra Professional:

Přejeme si, aby majitelé mých štěňat byli spokojení,

ale musím se postarat o to, aby moje štěňata byla šťastná !

Přijímám rezervace na štěňátka !  Někteří psi v mé chovatelské stanici jsou import z Itálie, Anglie, Slovinska, Rakouska, Holandska, Maďarska a mají mnoho výstavních titulů, šampioni - přesto netrvám na návštěvách výstav. Podstatné je hlavně to, aby se štěňátka měla u nových majitelů dobře - rezervace na štěňata border kolie.   www.border-kolie.

Výcvik psů