Kurz Školka pro štěňátka

Školka pro štěňátka je kurz pro nejmladší štěňata, která nás navštěvují spolu se svými majiteli. Majitele učíme, jak štěně správně vychovávat a cvičit. Můžete si vybrat, jestli chcete mít cvičení ve skupině štěňátek nebo raději hodiny s individuálním přístupem. Nebo oboje.

V našich kurzech štěňata hlavně cvičí, s ohledem na věk a plemeno, s pozitivním přístupem a motivací na hračky a pamlsky od majitele. Navštěvují nás v hojném počtu i majitelé malých plemen, kteří chtějí mít v budoucnu ze svého psa vychovaného bezproblémového psa.

Velkou pozornost věnujeme tréninku přivolání - při tréninku se psi proběhnou, abyste je naučili přivolání od psů a od lidí.Vysvětlíme Vám a prakticky ukážeme, jak máte svoje štěně přesvědčit, aby rádo, rychle a radostně přiběhlo na první povel i ze smečky rozdováděných štěňátek. Tím je položen pevný základ pro přivolání od všech psů v budoucnu.

Majitele učíme, jak zvládnout chůzi u nohy na vodítku  i mezi ostatními psy, lidmi, rušivými podněty.

Vaše štěně se naučí sedět či ležet nebo stát na Vámi určeném místě a zůstat, i když kolem prochází další štěňátka a lidé, kteří se je snaží vyrušit. Výcvik a učení povelů mladého štěněte ve skupině dalších lidí a štěňat přináší poměrně rychle výborné výsledky.

Určitě si umíte představit, kolik štěňat nejrůznějších plemen a jejich kříženců prošlo našimi kurzy - naše praxe s výcvikem psů  je delší, než oficiální založení psí školy v lednu 1996. Mnoho zákazníků, kteří si po čase pořídí dalšího pejska se k nám po letech vrací zase s malým štěňátkem.
Majitelé štěňátek také oceňují bohaté odborné praktické zkušenosti z chovu psů a odchovu - chovatelská stanice psí školy Ambra funguje přes dvacet let a za tu dobu jsme odchovali mnoho krásných štěňátek, kteří dělají radost svým majitelům v ČR i jinde. Poradíme nejen s výcvikem, výchovou či výživou, péčí, ale  i s výstavní karierou ...

Výchova štěňátka v novém domově

Ve chvíli, kdy štěně opustí svou psí mámu a sourozence, započíná jeho další etapa učení a získávání zkušeností. Majitel štěňátka má možnost správně vedenou výchovou v raném věku ovlivnit budoucí chování psa v nejrůznějších situacích. Novopečený majitel štěňátka bohužel často díky nezkušenosti nedokáže rozpoznat, jakým směrem se vývoj štěňátka ubírá. Chybí mu zkušenosti a srovnání. Pokud majitelé zjistí, že jejich štěně se bojí psů, má strach z lidí, je nedůvěřivé, kouše, nemá zájem o hračky či jej nedokáží naučit čistotnosti, neměli by situaci určitě podcenit.

Výcvik štěňátka by měl být velmi promyšlený. Je škoda, když je výchova štěňátka opomíjena nebo je zvolen pro konkrétní štěně nevhodný způsob výchovy a následně výcviku. Návštěvy psí školy by mohly být milou událostí pro celou rodinu, která si štěně pořídila – štěňátka vyrostou příliš rychle, ale včas položené základy výcviku vydrží celý psí život.  Nečekejte, až vám štěně vyroste !

Fotogalerie některých skupin štěňátek

obrázek z kurzu školka pro štěňata na cvicišti v Troji

obrázek z kurzu školka pro štěňata na cvicišti v Troji  obrázek z kurzu školka pro štěňata na cvicišti v Troji

Máte zájem cvičit své štěně pod naším vedením ?

nebo telefonujte 602 368 265, 602 888 511, abychom se domluvili na setkání.

Podíváme se na Vašeho pejska a popovídáme si, všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme osobně.Pomohli jsme mnoha majitelům psů, neslibujeme ale zázraky a dopředu se tak dozvíte, s čím Vám jsme schopni pomoci a co Vám konkrétně pro Vašeho psa můžeme nabídnout. Kurzy jsou v různých cenových relacích a záleží jen na Vás, co si pro svého psa vyberete.

Nezapomeňte si sebou vzít svého psa, jeho očkovací průkaz (v případě nedokončené vakcinace si vyplníte přihlášku a rezervujete termín), spolu s přihláškou se platí záloha 1500 Kč. Cvičíme celoročně (denně 9- 20), i v zimním čase, o svátcích a prázdninách, areál je osvětlen.

Termíny pro zápis do různých kurzů výcviku psů se mění podle toho, jak máme volná místa, rádi bychom udrželi určitou kvalitu. Budeme se těšit na setkání !

V naší chovatelské stanici nabízíme rezervaci štěňátek po zdravých rodičích, řádná kupní smlouva, chovatelská pomoc a rady, pro nové majitele našich štěňátek trénink agility u nás zdarma.

Kurzy pro účastníky psí školy > Kurz Školka pro štěňátka