Čekáme štěňátka !

[09.04.2010] Koncem dubna začne moje mateřská psí dovolená, protože se v chovatelské stanici budou do konce května rodit štěňátka. Psí škola ale funguje dál, i když Vám třeba v době porodu některé z mých fenek nezvednu telefon. Tohle je jen upozornění !

V mojí chovatelské stanici očekávám nadílku štěňátek: koncem dubna až koncem května by měla přijít na svět štěňátka jorkšírských terierů, čivav, border kolií a pudla bílého královského. Moje pracovní povinnosti psí cvičitelky budou tedy částečně vytěsněny povinnostmi ( a hlavně radostmi) chovatelky, na což se moc těším. Provoz psí školy Ambra mou částečnou nepřítomností nebude vůbec ovlivněn a všechny kurzy, hodiny výuky a zápisy probíhají normálně. Informace na webu jsou pravidelně aktualizovány a pokud Vám nezvednu telefon, platí informace na webu a termíny zápisů jsou platné, nemusíte se obávat přijet, vše ve firmě je perfektně zajištěno.

Protože většina porodů probíhá v noci, je velmi pravděpodobné, že budu mít mobilní telefon některé dny dopoledne vypnutý. Péče o novorozená štěňátka, zvláště trpasličích plemen, je však náročná a nekončí porodem. Proto raději vysvětluji situaci s předstihem.

Objednávání hodin pro naše zákazníky platí normálně ve sjednaných termínech, v případě, že nebudu na telefonu já, je služba v době objednávek tréninků zajištěna.

Doufám, že v době své psí mateřské dovolené načerpám síly nejen z kartonů RedBull´u, který mě pomáhá při bdění u psích maminek, ale nadšená z příchodu všech těch nových pejsků na svět a jejich prvních štěněcích krůčků budu zase o kousek lepší cvičitelkou Vás a Vašich psů. Vzhledem k tomu, že výchovou a výcvikem psů v komunikaci s majiteli (no, z 80% výchovou a výcvikem majitelů psů) zabývám více než dvacet let, dnes už vím, že tohle je cesta, jak Vás zvládnout ! Pomáhat na svět štěňátkům od svých milovaných fen a následně o ně pečovat je balzám, který potřebuje moje výcvikářská duše.

Profese, kterou jsem si vybrala - výcvik psů - je však mou prioritou a proto se těším na všechny, které po své psí mateřské dovolené v našich kurzech zase potkám !!!