Program převýchovy

Máme mnoho zkušeností s nápravou problémového chování a stali jsme se mnohdy posledním útočištěm pro majitele problémových psů; ať již se jedná o agresivitu k majiteli, agresivitu ke členům rodiny, přílišnou bázlivost, rvačky mezi psy atd. Zde je namístě poděkovat všem veterinářům, kteří za ,,5 minut dvanáct´,, navrhli majitelům agresivních psů namísto utracení zkusit se ještě poradit u nás. Nestává se to často, ale setkali jsme se s takovými případy.

Početnou skupinu psů v tomto typu kurzu jsou ti, jež  jejich majitelé vychovávat opomněli a jednoho dne zjistili, že život se psem, který vrčí kdykoliv chcete projít kolem "jeho gauče" není to pravé. Někteří psi rádi vyvolávají rvačky a není možné je pustit z vodítka, chcete chodit pořád venčit ve tři ráno ? Nebo Váš pes bude do své smrti žít pouze žít na zahradě, protože se neumí chovat ?

Někteří majitelé měli smůlu - neodborné rady, zbytečné násilí, neúměrné trestání, hrubé chování - to obvykle zažili někteří psi předtím, než k nám přišli. Na doporučení "cvičitelů" se s svým psem zacházeli velmi drsně v domnění, že se "pes zlomí" a "začne poslouchat". Z toho důvodu také v posledních letech preferuji, aby si majitelé docházeli se svým problémovým psem k nám na výcvik sami, protože se často bojí, že jejich pes bude ve výcviku u kterého nebudou přítomni, námi drsně trestán. Ani v nejmenším však nemám majitelům jejich obavy za zlé, protože je chápu a vím, že mají svého psa rádi, i když je problémový a chtějí pro něj to nejlepší.

Může se stát, že Váš pes je bázlivý a a bojí se lidí nebo jiných psů. Mnohdy jsou příčiny problémového chování zcela banální a náprava trvá pár týdnů. Počet návštěv je úměrný stáří psa, charakteru problému a okolnostem. Majitelé spolu se psem docházejí na individuální hodiny nebo konzultace, je také možné nechat psa u nás, záleží na dohodě.

Někteří psi, kteří absolvují tento program pochází z útulků. U těchto psů, kteří jsou začleněni do nové rodiny dochází k nápravě nejrychleji. V novém prostředí bok po boku nového majitele, jenž dodržuje výchovná pravidla a se psem cvičí se z tkzv. problémových psů stávají příjemní rodinní psi bez zlozvyků.

Dostanete podrobný návod na převýchovu Vašeho psa a mnoho výcvikových rad. Každý účastník tohoto typu kurzu má možnost kontaktovat kdykoliv se dostane do problémů a je zajištěna nonstop pomoc. Dejte svému psovi šanci a něco pro něj udělejte. Jestli bude možné problém řešit, Váš pes bude mít lepší život.

Máte zájem cvičit svého psa pod naším vedením ?

nebo telefonujte 602 368 265, 602 888 511, abychom se domluvili na setkání.

Podíváme se na Vašeho pejska a popovídáme si, všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme osobně.Pomohli jsme mnoha majitelům psů, neslibujeme ale zázraky a dopředu se tak dozvíte, s čím Vám jsme schopni pomoci a co Vám konkrétně pro Vašeho psa můžeme nabídnout. Kurzy jsou v různých cenových relacích a záleží jen na Vás, co si pro svého psa vyberete.

Nezapomeňte si sebou vzít svého psa, jeho očkovací průkaz (v případě nedokončené vakcinace si vyplníte přihlášku a rezervujete termín), spolu s přihláškou se platí záloha 1500 Kč.Cvičíme celoročně (denně 9- 20), i v zimním čase, o svátcích a prázdninách, areál je osvětlen.

Termíny pro zápis do různých kurzů výcviku psů se mění podle toho, jak máme volná místa, rádi bychom udrželi určitou kvalitu. Budeme se těšit na setkání !

Kurzy pro účastníky psí školy > Program převýchovy