Tanec se psem

Poprvé se mohli diváci s touto atraktivní podívanou setkat v roce 1991, v roce 1994 byla vypracována mezinárodní pravidla volného stylu za doprovodu hudby. Nemyslete si, že vezmete svého psa do náruče a budete s ním tančit ! Zmýlil by se také ten, kdo by se domníval, že psa chytí za přední nohy a budou tančit tímto způsobem !

obrázek Věra Brunclíková tanec se psem obrázek Věra Brunclíková tanec se psem obrázek Věra Brunclíková tanec se psem obrázek Věra Brunclíková tanec se psem

Jedná se o krátká  vystoupení, kdy předvedete se psem do rytmu hudby sestavu skládající se z běžných prvků poslušnosti a originálních triků (proplétání mezi nohama, přeskakování spojených rukou, válení sudů, otočky, couvání ...). Soutěž má svá pravidla.
Pro tento druh zábavy se hodí i starší psi, protože tato činnost může být fyzicky přizpůsobena kondici psa. Některé zahraniční kluby dokonce organizují turnaje pro své členy (USA) nebo Poháry plemen. Podívaná je to velmi atraktivní - ať již sledujete rotvajlera pohupujícího se před páníčkem ve stylovém oblečení v doprovodu pohodové country ; děti s retrívry; holky v blýskavých disco oblečcích s ridgebacky nebo dámy v kostýmech a vestičkách s veselými border colliemi. Hodnotí se obtížnost prvků, originalita sestavy a souhra soutěžní dvojice .

nebo telefonujte 602 368 265, abychom se domluvili na setkání.