Potřebujete zdarma konzultaci?

[02.12.2008] Nejedná se o prodej, nedostanete letáčky ani vzorky , nebudete nic objednávat ...

V naší psí škole neprodáváme žádná krmiva pro psy ani neposkytujeme doporučení na prodejce krmiv pro psy, se kterými bychom spolupracovali. Všichni naši zákazníci si vybírají krmivo pro svého psa sami. Někteří lidé mají prvního psa a nejsou si zcela jisti, jestli svého psa krmí správně, jestli zvolili ideální stravu a nevyznají se v tabulkách, které jsou uvedeny na obalu krmiva. Pro všechny naše zákazníky, kteří chtějí konzultovat výběr krmiva pro svého psa nebo se poradit ohledně výživy svého psa je zde možnost navštívit psí školu Ambra v Troji  v sobotu 12. prosince v 10 hodin  a zcela bezplatně konzultovat vše ohledně krmení psů. Prosím, vystřihněte si údaje o svém krmivu z obalu, ve kterém jsou Vaše granule či konzervy, napište si přesně značku granulí či konzerv, které krmíte. Výhodou je, že Vám skutečně nebudu nabízet ke koupi krmivo žádné ani Vám nevnutím žádné letáčky, vzorky krmiva či kontakty na prodejce, ale budu se snažit seriozně Vám poradit a poskytnout maximum informací o krmení psů a seriozně zodpovědět Vaše případné dotazy, bude-li to v mých silách. Proč tato nabídka ? V současné době je na trhu nepřeberné množství nejrůznějšího krmiva a většina lidí krmí průmyslově vyráběnými krmivy. Pokud se neorientujete v nabídce krmiv a vyberete špatně, odrazí se to bohužel nepříznivě na tělesném vývoji Vašeho štěněte či mladého psa. Největší chyby při výběru krmiva dělají z neznalosti právě majitelé mladých psů a štěňátek a možná pro Vás bude zajímavé konzultovat otázku krmení s někým, kdo se v této oblasti celkem orientuje, má praktické zkušenosti, nepreferuje jen jednu značku krmiva, ale hlavně žádné krmivo neprodává ani v budoucnu prodávat nehodlá - psy jen cvičí a chová, odtud mé bohaté zkušenosti s nejrůznějšími druhy krmiva a doplňky výživy. V naší chovatelské stanici používáme více značek ... Protože se žádosti našich zákazníků o rady v oblasti krmení množí, je zde pro Vás tato nabídka.     Budu se na Vás těšit !

Chováme jorkšírské teriéry ! Chováme čivavy dlouhosrsté ! Chováme border kolie ! Máme sladká  štěňátka, odběr Vánoce !