Jarní kurzy agility a flyballu ve skupinách psů určené pro naprosté začátečníky

[01.02.2010] Na jaře 2010 začnou Jarní kurzy agility a flyballu ve skupinách psů určené !!! pro naprosté začátečníky !!!. Majitelé budou rozděleni do několika skupinek.

Na jaře 2010 začnou  Jarní kurzy agility a flyballu ve skupinách psů určené  !!! pro naprosté začátečníky !!!. Majitelé budou rozděleni do několika skupinek.
Časy a dny tréninků dohodou podle Vašich časových možností při vyplnění přihlášky a rezervaci kurzu, souběžně bude fungovat několik skupin, takže vhodný čas pro Vás určitě najdeme a domluvíme se :) !!!
Příjem přihlášek začal na konci roku 2009 a stále trvá. Kurzy začnou na jaře, až bude lepší počasí :). S přihlášením ale v případě vážného zájmu určitě nečekejte až na jaro, přijeďte se k nám se psem podívat a rezervovat kurz osobně. Termíny pro přihlášení jsou na hlavní stránce www.psiskola.cz